Breloczek, który doprowadzi Cię do celu

Urządzenia nawigacyjne kojarzą nam się głównie z samochodami. Urządzenia z małym wyświetlaczem, które doprowadzą nas do celu są już niemal standardem wyposażenia nowych aut. Jednak nawigacja przydaje się nie tylko podczas podróży pojazdem mechanicznym. Co z pieszymi na wycieczkach w obcym mieście lub w lesie?

Wydaje się, że smartfony mogą pełnić rolę pieszej nawigacji. Jednak nie zawsze jest to możliwe. Przyczyna jest banalna – słaba bateria. Rzadko który telefon wytrzyma więcej niż kilka godzin z włączoną nawigacją. Dlatego przydatnym gadżetem może okazać się breloczek nawigacyjny Bushnell BackTrack.

To niewielkie urządzenie, które możemy przypiąć do kluczy, pozwala na zapisanie trzech lokalizacji nawigacyjnych. Dzięki temu, pozwoli nam na odnalezienie drogi powrotnej w lesie, ogromnym budynku czy nawet na parkingu pod hipermarketem.

Nawet nie zdajemy sobie sprawy, jak dużo czasu można oszczędzić korzystając z tego właśnie urządzenia. Ile razy spędzałeś przynajmniej kilkanaście minut poszukując auto? Zdarzyło się krążyć po lesie na weekendowej wycieczce? Taki breloczek pozwoli uniknąć tych sytuacji na dobre. Nie musisz nawet o nim pamiętać, gdyż możesz mieć go zawsze przy sobie.